MUDr. Michaela Svobodová - výživová poradkyně

paní Lenka Millerová

PODĚKOVÁNÍ

Ráda bych Tímto poděkovala paní doktorce Michaele Svobodové za individuální a pozitivní přistup, který mi projevila po příchodu do její poradny. Když jsem vyslechla doporučení týkající se nejen úpravy mého způsobu stravovacích návyků, ale zejména možnosti radikální změny mého pohledu na život jsem byla přesvědčena, že svoji vůli a přístupem dokážu od základu změnit smysl života.

Moje první úspěchy v odlišném přístupu ke stravování se dostavily překvapivě brzy, nejenže se mi začala upravovat váha, ale hlavně fyzicky a psychicky jsem se začala cítit mnohem lépe. Zmizely pocity únavy a vyčerpanosti, které se u mě projevovaly zejména po jídle. Bylo pro mne zásadní naučit se jinak stravovat a začít myslet a počítat systémem „gramáži“. Takže jsem se po krátkém čase propracovala k nové kuchyňské váze, která přistála na kuchyňské lince. Tato změna nebyla jediná mnohem důležitější byla jiná příprava stravy pro mne a jiná pro moji rodinu. S neutuchající podporou , kterou jsem dostávala od paní doktorky to šlo doslova samo. A najet na dvojí způsob vaření, jídlo pro mne a jídlo pro rodinu. Nebylo to těžké, když byla vůle změnit sebe a způsob stravování.

Každý týden jsem docházela na pravidelné kontroly, kde jsem dostávala opakovaně své dávky víry a přesvědčení, že mám rozhodně na to zvládnout tuto zásadní přeměnu v mém životě. Opravdu zejména díky slovům a důvěře paní doktorky v moji sílu osobnosti, změnu myšlení a pozitivního přístupu k životu jsem dokázala během roku shodit 22 kg.

Současnost je pro mě jiná, změnila jsem svůj přístup k hodnotám mého života. Cítím se velice dobře, mám lepší náladu, jsem pozitivně naladěná a hlavně si připadám mladší nebojím se říci i přitažlivější. Pohyb mi již nečiní žádné potíže. Kompletně jsem vyklidila šatník a moje velikost se podstatně zmenšila a já mám teď větší výběr v obchodech.

Není jednoduché a snadné uvěřit, že jde shodit tolik kilo bez hladovění. Myslím, že je důležité mít dobrého kouče, který vás provede různými úskalími a pastmi života, které by vás chtěli vrátit zpět do zaběhnutého způsobu života. O to více jsem ráda, že jsem ve svém životě potkala člověka jako je paní doktorka Svobodová. Díky ní si teď mohu dovolit a užívat věci, které jsem byla nucena si kvůli své nadváze odepírat, ale jde o to, dostat dobrou motivaci a hlavně věřit si že to půjde a věřte ono to jde , pak jenom člověk zírá co všechno si muže dovolit.

Závěrem bych ráda všem, kteří chtějí změnit cokoliv ve svém způsobu života doporučila výživovou poradnu paní doktorky v Litoměřicích. Všem, kteří jsou se sebou nespokojení a nevědí, co se sebou dělat. Život je hezký a je škoda ho promarnit, prostě ten Vás musí bavit! Věřte, že s naordinovanou dietou od odborných dietologů nebudete nikdy mít hlad a Vaše podvědomí stoupne v sebevědomí a budete se cítit mnohem lépe.

Tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce.

Millerová Lenka