MUDr. Michaela Svobodová - výživová poradkyně

Prevence civilizačních chorob

Zabývám se též konzultacemi ohledně prevence zdraví a vzniku civilizačních (tzv. volnoradikálových chorob).

K tomu používám ojedinělý, patentovaný a mnohokrát oceněný přístroj, který velmi rychle a neinvazivně (nebolestivě) a s vysokou mírou přesnosti dokáže určit stav Vaší mikrovýživy (jak je Vaše Tělo zásobeno minerály, vitamíny a stopovými prvky) a míru Vašeho oxidativního stresu. Velmi rychle se tudíž dozvíte, jak na tom jste s prevencí  a ochranou před civilizačními chorobami.

Dle zjištěných hodnot poté navrhuji další postup.

Provádím také konzultace ohledně speciálního programu na hubnutí, omlazení a urychlení tělesného metabolismu a vytvarování křivek těla. Tento program je vhodný i pro jedince, kteří nechtějí zhubnout, ale  také “cítit se dobře”, být mladiství a vitální.

Naučím Vás speciální ošetření obličeje i kůže celého těla (hlavně na nohou, hýždích a břiše). Metoda je založena  na vědě a výzkumu, je neinvazivní a používá přírodní ingredience, vyhlazuje vrásky, zabraňuje vzniku nových, pokožku regeneruje, omlazuje  a podporuje přirozenou cestou tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Na kůži nohou, břicha a hýždí výrazně potlačuje celulitidu, strie a celkově modeluje a zpevňuje kontury těla.

Další z možností je ošetření pokožky hlavy - ke stimulaci růstu vlasů, obnovení a uzdravení vlasové pokožky a celkově zdravě vypadajících hustých  vlasů.

Metoda jako taková je založena na pravidelném ošetřování, je určena na domácí použití, proto stačí jedno sezení, kde Vás s metodou, s jejími možnostmi a přínosy, seznámím.